Martina Marešová

Regresní terapeutka


Během terapií postupuji vždy individuálně, podle toho kdo a s čím přichází. Regresní terapie je můj hlavní nástroj, avšak užívám i jiné metody, např. terapii vnitřního dítěte, vizualizaci, konfrontaci, odvádění přivtělených duší anebo třeba jenom obyčejný rozhovor, který může také mnoho odhalit.

Regresní terapie je léčivá cesta do minulosti a do podvědomí klienta za pomoci navozeného meditativního stavu mysli. Díky tomu si v regresi můžete vybavovat veškeré souvislosti Vašich potíží, které si běžně neuvědomujete a můžete tak zjistit nejenom původní příčinu, ale i odblokovat emoční náboj, který s tématem souvisí. Získáte tak větší nadhled nad svými problémy, hlubší pochopení toho, co se Vám v životě děje a vyléčíte tak svou duši i tělo. Další informace o této metodě získáte na mých stránkách.

Metoda je též velmi vhodná pro každého, kdo je stejně zvědavý jako já, kdo nechce stagnovat a zajímá se o svůj život a osobnostní růst. Popř. si prochází náročnými životními zkušenostmi jako je třeba období psychospirituální krize a jiné.  

Vidět pokrok každého klienta k prožívání větší lásky a radosti v životě, je pro mě opravdu velkou odměnou.

Těší se na Vás Martina Marešová

 

"Myslíme víc na to, jak život prodloužit, než na to, jak ho opravdu naplnit. Mnoho lidí se bojí smrti, ale nedělají si nic z toho, že sami a mnoho jiných žijí jen položivotem, bez obsahu, bez lásky, bez radosti."      Tomáš Garrigue MasarykKontakt

Telefon

+420 732 622 161

E-mail

regresniterapiedc(at)seznam.cz