Zdeňka Charousová

Kineziologie, Bachovy esence, Access Bars, čištění čaker


Mé služby - konzultace, které podpoří Vaší psychiku :
– koučovaní v nelehké životni situaci
– hledaní příčin Vašich potíží
– doporučení, jak se dostat znovu do psychické pohody
– Bachovy kapičky na míru (děti,dospělí i zvířátka)
– Čištění čaker
– komunikace s entitami a odvádění entit, které opustily tento svět

 

Kineziologie (Tři v jednom – jednota těla, mysli a ducha)
Kineziologie je postavena na poznatcích tradiční čínské medicíny, zároveň slučuje tyto poznatky s psychoterapií a západní medicínou. Název této metody je odvozen od ideálního chodu mozku, kdy pravá i levá hemisféra, ale i přední a zadní mozek, dokonale spolupracují.
Kineziologie One Brain je jemná terapeutická metoda, která pracuje s emocionálním stresem v jeho samé příčině. Příčina problému je často v minulosti a tato metoda nám umožní projít spolu symbolicky v čase do věku, kdy se
příčinná situace stala, porozumět tomu, co se tehdy stalo z jiné perspektivy, uvidět další možnosti volby, které tehdy byly k dispozici. A tyto nové možnosti volby zapracovat i do našeho dnešního života.
Není nutné a dokonce to není ani záměrem, procházet si znovu svá traumata a v negativních emocích pobývat zbytečně dlouho. V této době na sebe zapomínáme být jemní a vlídní. A při kineziologickém odbloku na sebe JEMNÍ budeme:)

Bachovy kapičky
V rámci poradny zdarma. Míchání na míru domů 200,- (kůra na cca měsíc). Pravidelným a dlouhodobým užíváním Bachových kapek se stává náš život kvalitnější a radostnější.
Jedná se o směs esencí, které jsou vybrány dle individuální potřeby. Pro správný výběr je dobré znát daný problém, který danou osobu trápí, nebo alespoň znát datum narození osoby, pro kterou směs budu míchat. Bachovky léčí daný problém minimálně 1 měsíc. Jsou vhodné pro děti i těhotné. Užívání vytestuji pomocí svalu přímo na míru danému člověku.
Bachova terapie je založena na léčení pomocí 38 esencí z květů divoce rostoucích rostlin, keřů a stromů. Autorem je Dr. Edward Bach, který tuto metodu vynalezl na počátku 20. století. Květová terapie působí příznivě na psychický stav člověka a odstraňuje např. stres, strach, deprese, fobie, nervozitu atd.

 

Access Bars® je celosvětová léčebná technika, která do ČR teprve přichází. Tato unikátní metoda léčení ve příjemném meditačním stavu pomáhá  lidem v zahraničí už více než 25 let. Založil ji Američan Gary M. Douglas. Vyzkoušet ji teď můžete i Vy a to přímo u mě.
Jsem certifikovaným praktikem Access Bars®.

Jak terapie probíhá?
Při Access Bars® klient pohodlně leží na lehátku, je přikrytý dekou a užívá si maximální relaxaci, zatímco terapeut svými prsty působí na přesně daných 32 bodů na hlavě klienta. Jedno sezení trvá hodinu až hodinu a půl.

 
Je Bars vhodné pro každého?
Ano, dokonce i pro těhotné. Těm je dokonce tato metoda doporučována pro snazší, pohodovější a rychlejší porod.


Kontakt

Telefon

+420 731 842 743

E-mail

z.charousova(at)seznam.cz

Facebook

Stačí jen kliknout.