Veronika Ludviková

Masáže Karibu  - Láskyplná péče o duši a tělo


Proč masáže Karibu?

Název Karibu nebyl vybrán náhodou. Je to jedno z prvních slov, které uslyšíte, pokud vstoupíte na africký kontinent. Ve svahilštině znamená Vítejte. A proto vítejte v nově otevřeném masážním studiu Karibu.

Pokud i ve Vás bílé písky karibských a zanzibarských pláží, urostlé palmy a všeprostupující slunce navozují pocit klidu a uvolnění, pak přesně tento pocit relaxace Vám nabízím jako přidanou hodnotu masážních technik.

 

 

Proč jsme unavení?

Často slyšíme, že žijeme v uspěchané době plné stresu. Všude po nás chtějí maximální výkony, bezchybnost provedení, zvyšování produktivity a mnoho dalších požadavků v tomto duchu.

Stále se málo klade důraz na člověka jako jednotlivce, na jeho jedinečnost, na jeho potřeby a požadavky. Nikdo se neptá, kde brát energii, sílu, nadšení, tvořivost a kde relaxovat. Z těchto a mnoha podobných důvodů jsem se rozhodla jít cestou plnou relaxace, kde se bude moci každý hluboce uvolnit a načerpat síly v rámci vybrané masážní služby či terapie.

 

Proč chtít individuální přístup v masážích?

Každý jsme jedinečná bytost, která si zaslouží právě jedinečný přístup. V krátkém rozhovoru budete mít možnost sdělit, kde se současně nacházíte psychicky a fyzicky, vypít si šálek čaje, osvěžit se čerstvým ovocem a celkově se naladit na čas, který patří jen Vám.  Máte možnost zvolit si druh relaxační hudby, můžete ovlivnit celkovou rychlost masáže a stejně tak sílu přítlaku. Dále si sami volíte aroma essenci, která bude nejlépe odpovídat Vašemu naladění.  Nejdůležitější je Váš pocit, který má být velmi příjemný a hluboce uvolňující. Jedině tehdy bude mít masáž ten pravý hluboký a dlouhodobý účinek.

 Všechny nabízené masáže v sobě snoubí klasické hmaty, které jsou přesně cílené na unavené až často ztuhlé a zablokované svalstvo a současně se ocitáte v oáze klidu, kde jste středobodem právě Vy.


Kontakt

Telefon

+420 797 795 758

E-mail

info(at)masazekaribu.cz

Ceník

│masazekaribu.cz/cenik

Vlastní web

│www.masazekaribu.cz