Iva Menšíková, DiS.

Fyzioterapie, masáže

 

Tímto oborem se zabývám již 15 let.Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu, obor fyzioterapeut. Poté jsem absolvovala kurzy měkkých a mobilizačních technik u Mgr. Verchozinové a MUDr. Lewitta. Zabývám se tapingem, baňkovaním, rehabilitačním cvičením na neurofyziologickém podkladě (SMS systém). Snažím se přistupovat ke klientovi individuálně na základě vstupního vyšetření s ohledem na osobní, rodinnou a pracovní anamnézu. Moji zálibou je studium psychosomatiky a jejího vlivu na posturalní funkci.

Pracuji zejména metodou „na sucho“ bez užití olejů nebo masážních emulzí, s úmyslem proniknout hluboko do svalů a měkkých tkání. Dochazí tak k uvolnění svalového napětí a následnému uvolnění funkčních blokád kloubů. Poté je vhodné dodržení krátkodobého příp. dlouhodobého rehabilitačního plánu.

Několik let jsem pracovala na ambulantní rehabilitaci, mám zkušenosti s lázeňskou péčí jak v Čechách, tak v zahraničí a v posledních letech pracuji soukromě.

Snažím se nahlížet na klienta komplexně, s individuálním přístupem a to vždy s láskou k mému povolání. Smyslem terapie je ošetření těla i duše.

 

Telefon

+420 739 039 336

E-mail

imist(at)centrum.cz

Napsat komentář