Aktuality

Jóga vinyasa flow – sound healing/křišťálové mísy s Veronikou Doležalovou v pátek 26. ledna 2024 od 17 hod.

Hezký den✨

Ráda bych Vás pozvala na dvouhodinový workshop, který bude plný relaxačních nástrojů, jógové práce a aromaterapie.

Čeká nás společná dvouhodinová jógová flow. Nejdříve začneme
s jógovou flow, kdy od příjemného uvolňování – plynutí dechu
a pohybu, rozproudíme energii v těle. Soustředíme se na trávení, otevření oblast hrudníku – centrum srdeční čakry. Projedeme si očistné dechové techniky a mantry. Celková příprava pak přejde do hlubší energické vlny dechu a pohybu.
Po té co tělo zahřejeme se přesuneme do jemného uvolnění na podložce s aromaterapií, kdy tělo začneme připravovat na křišťálovou terapii a další hudební nástroje, které nás provedou v relaxaci.

Křišťálové mísy / k vibrace křišťálových mís – tóny generované křišťálovými mísami jsou jedny z nejčistších a nejúčinnějších zvuků co existují. Vytváří vibrace a zvuky, které námi prostupují, zvedají naši frekvenci a propojují nás s vyššími sférami univerzálního vědomí. Po zvukové terapii křišťálovými mísami se lidé cítí zbaveni napětí, volněji a lehčí.

————————————————————–
Jóga workshop je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilí.

Co s sebou? Pohodlné oblečení na cvičení
Na relaxaci: teplejší oblečení (klidně i mikinu a ponožky) podložky a pomůcky budou na místě.

Veškeré informace zde: http://www.sjogou.cz/jogadecin/

Moc se těším na společné setkání. Veronika

ZRUŠENO: Úplňková meditace se Zlatkou Koštejnovou ve čtvrtek 25. ledna 2024 od 19 hod.

Pro nemoc zrušeno. Děkujeme za pochopení.

Milí přátelé,

srdečně vás zveme na další úplňkovou meditaci. Leden je měsícem nejrůznějších předsevzetí. I my se budeme v této meditaci věnovat našim záměrům pro nový rok 2024.

Úplněk nastává v 18:53 a my se sejdeme takřka současně – v 19 hod. To bude síla! 🙂 Tentokrát nebudeme v sále, ale v menší místnosti v 1 patře.

Těšíme se na vás

Zlatka a Adéla

Seminář Krajinami duše s Lunou Lopez Královou

Přátelé,

srdečně vás do Amidy zveme na pravidelný seminář Krajinami duše, který se koná vždy jednou za měsíc.

Krajinami duše (začátečníci a mírně pokročilí) je prožitkový a  sebe-objevovací seminář, který vás smysluplně provede krajinami (vaší) duše. Snoubí v sobě techniky a poznatky slovanských druidů, jiho-amerických šamanů, východních nauk, a mnoho dalších poznatků z celostní medicíny, psychoterapie, muzikoterapie, krystaloterapie, aromaterapie, a vůbec zkušeností z mé 22 leté terapeutické praxe a 25 letého šamansko-druidské práce.

čeká nás práce s energiemi (vlastními – čakerní soustava; zemskými; vesmírnými), meditace, techniky sebeléčení a ochrany, aktivace 3. oka, spojení se zdrojem, frekvence,  kvantování, pránické léčení, práce s kameny, šamanské rituály a konstelace, a mnoho dalšího..

Více info a termíny najdete na: https://www.pruvodceduse.cz/krajinami-duse/

Luna Lopez Králová

PF 2024

Přátelé,

přeji vám mnoho dobrého do nového roku. Hodně štěstí, zdraví i pohody. Nechte své vnitřní slunce svítit za každého počasí. Pak prožijeme požehnaný rok 2024!

Úplňková meditace se Zlatkou Koštejnovou ve středu 27. prosince 2023 od 19. hod.

S radostí vás zveme mezi svátky na úplňkovou meditaci. Bude to 70. meditace v pořadí a poslední tomto roce, což nám přinese výborné podmínky k uzavření našich záležitostí roku 2023 a dovolí náležitě se naladit na rok přicházející.
Úplněk nastane už v 1.32 ráno. My se sejdeme v 19 hod večer a necháme v sobě usadit všechny zbytky sváteční energie, abychom mohli vstoupit do nového roku s čistým štítem.

Těšíme se na vás
Zlatka a Adéla

Rezervace: zlata.kostejnova@gmail.com