Koncert Mystické housle Ivo Sedláčka ve čtvrtek 22. března 2018 od 18 hod

Milí přátelé,

mám obrovskou radost, že vás mohu do Amidy pozvat na koncert Mystické housle. Účinkovat bude vynikající hudebník Ivo Sedláček v doprovodu svého syna Pavla Sedláčka. Bude to určitě velmi nevšední zážitek. Hudba Ivo Sedláčka patří u nás i ve světě k tomu nejkrásnějšímu a nejpůsobivějšímu, co dnes můžeme v oblasti harmonizující, terapeutické a meditační hudby najít.

Ivo Sedláček vystudoval pražskou AMU u prof. Václava Snítila a poté strávil pět let v Indii studiem indické klasické hudby u  několika proslulých indických hudebníků (Hariprasad Chaurasia, Dr. N. Rajam, Dinkar Kaikini, Sangeeta Shankar a dalších). V Indii zároveň vyučoval i hudbu evropskou a vystoupil na řadě sólových houslových recitálů po celém  indickém subkontinentu. Postupně rozvinul svůj nezaměnitelný hudební styl, který spojuje hudební a nástrojové mistrovství se spontánní inspirací a jemným napojením na posluchače . Vedle nástrojů tradičních (housle, viola, flétny, kytara) využívá i široké spektrum speciálních a unikátních hudebních nástrojů, z nichž některé jsou jedinými exempláři u nás. Více se o něm dozvíte na http://www.ivosedlacek.com.

Ukázky si můžete poslechnout zde: https://youtu.be/RmeQE8U76Mw a https://youtu.be/Yp-xfmrOlak

Pokud jste se už nyní rozhodli, že si tento zážitek nenecháte ujít, pak si můžete zakoupit vstupenku na www.amidacentrum.cz/rezervace Cena koncertu v předprodeji 250 Kč. Na místě 300 Kč.

 

Napsat komentář