Koncert Mystické housle s Ivo a Pavlem Sedláčkem ve čtvrtek 13. prosince 2018 od 19 hod

Srdečně vás opět po půl roce zveme do Amidy na koncert Mystické housle.  Vynikající hudebník Ivo Sedláček v doprovodu svého talentovaného syna Pavla Sedláčka nám v předvánočním čase pomůžou pustit na chvíli starosti z hlavy a nechat se unášet na vlnách jejich nádherné hudby.

Hudba Ivo Sedláčka patří u nás i ve světě k tomu nejkrásnějšímu a nejpůsobivějšímu, co dnes můžeme v oblasti harmonizující, terapeutické a meditační hudby najít. Ivo Sedláček vystudoval pražskou AMU u prof. Václava Snítila a poté strávil pět let v Indii studiem indické klasické hudby u několika proslulých indických hudebníků (Hariprasad Chaurasia, Dr. N. Rajam, Dinkar Kaikini, Sangeeta Shankar a dalších). V Indii zároveň vyučoval i hudbu evropskou a vystoupil na řadě sólových houslových recitálů po celém indickém subkontinentu. Postupně rozvinul svůj nezaměnitelný hudební styl, který spojuje hudební a nástrojové mistrovství se spontánní inspirací a jemným napojením na posluchače . Vedle nástrojů tradičních (housle, viola, flétny, kytara) využívá i široké spektrum speciálních a unikátních hudebních nástrojů, z nichž některé jsou jedinými exempláři u nás. Více se o něm dozvíte na http://www.ivosedlacek.com.

Ukázky si můžete poslechnout zde: https://youtu.be/Yp-xfmrOlak

https://www.youtube.com/watch?v=LSNRPaB8W-k&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3doD7kQEg2mD4iOBAJSwew1Y63bqirUP9rQZDGEMWYHGKww63zO9A6zOU

Cena koncertu v předprodeji 250 Kč. Na místě 300 Kč.
Předprodej: www.amidacentrum.cz/rezervace
kontakt: Adéla Procházková, 605 188 065, adela@amidacentrum.cz

 

Napsat komentář