ZRUŠENO: Základní seminář vítězného dechu (Děčín) s Gantulgou Ganjuur 14. – 17. listopadu 2019

Přátelé, pro malý počet zájemců byl seminář zrušen. Děkujeme za pochopení.

ZÁKLADNÍ SEMINÁŘ VÍTĚZNÉHO DECHU V DĚČÍNĚ V AMIDĚ!

Na semináři se naučíte dýchat Vítězný dech, součástí je malý úvod do meditace a očistné dechové Krije. Díky metodě „Vítězný dech“ se můžete naučit uvést do harmonie své tělo, mysl a dech a tím sami sobě pomoci k dobrému zdraví. Na závěr se naučíte domácí variantu sestavy, kterou můžete praktikovat sami. Při pravidelném praktikování vám tato metoda může pomoci výrazně zlepšit vaše obtíže, ať již fyzické, či psychické.

Seminář je vhodný pro kohokoliv, kdo dovršil 15 let věku a chce na sobě pracovat. Kontraindikací je pouze období těhotenství a kojení, v tomto případě se semináře zúčastnit NELZE. Pokud trpíte nějakou fyzickou či psychickou nemocí, semináře se zúčastnit můžete, pouze na začátku semináři sdělte lektorovi své obtíže.

Na semináři se učí čtyři techniky: Pránájáma, Bastrika, Aum a Dechové cviky Lámů. Jedná se o cvičení, která se provozují nepřetržitě od pradávných dob. V kurzu se naučíte i domácí variantu sestavy pro každodenní praxi. V Základním semináři se rovněž zabýváme porozuměním významu těla, dechu, paměti a rozumu. Učíme se cestě jak poznat naše skutečné Já a jak jej odlišit od jeho falešného ekvivalentu – Ega. Osvojíme si i dovednosti, které nám pomohou s nadhledem řešit každodenní životní situace. Součástí semináře je i cvičení jógy a provádění meditace. Učení Vítězného dechu není spojeno s žádným náboženstvím a v semináři ani nikdo žádné náboženství nepropaguje.

Získané dovednosti, které si ze semináře odnesete:

Schopnost léčit sami sebe
Posílit svou sebedůvěru a sebeúctu
Schopnost nahlížet na život a svět z té lepší strany
Zbavení se stresu a vzteku
Poznání a přijetí sama sebe
Schopnost více milovat své okolí a své bližní

Cena: 3990 Kč (záloha 1000 Kč)
Čas a termín:  14. – 17.11. 2019, čt a pá 17.00 – 20.00, so a ne 10.00 – 13.00

Více zde:

www.viteznydech.com

Přihlášky a rezervace:
www.amidacentrum.cz/rezervace
adela@amidacentrum.cz
605 188 065

 

 

Napsat komentář