Seminář Rozchod, aneb dobrý konec je dobrý začátek s Danielou Pavitrou Jasovskou v sobotu 20. května od 9.30

Srdečně vás zveme na prožitkový seminář Daniely Pavitry Jasovské:

„Setkání jsme tentokrát zaměřily na téma ,,Rozchod,,.

Rozchod, konec, smrt, ukončení………..je vždy smutnou, náročnou a často velmi nevítanou událostí v našem životě. Může přinést nejen obavy a strachy a smutek, ale také paniku, pocity ohrožení, úplného zamrznutí……….přesto je přirozenou součástí našich životů. Rozchod neznamená jen rozchod dvou partnerů…..může jít prostě o konec……práce, vztahů, podnikání, smrt někoho blízkého, událost, která nás donutí změnit životní styl či přehodnotit naše sny a plány.

Ukončit, opustit, odejít, není o tom…..zapomenout, nemluvit, udělat ,,tlustou čáru,, či ,,spálit mosty,, , ale o tom uznat. Rozchod není konec lásky k sobě a k životu. To co tam bylo, ten kdo tu byl, je navždy naší součástí, a je v pořádku projít smutkem, hněvem, strachem, a také uznat, odpustit, poděkovat a vydat se dál. Se ctí, úctou k sobě i k druhým, bez výčitek, prostě s čistým stolem.

Nic a nikdo nezůstává na místě, a pokud nedovolíme sami sobě jít dál, pak můžeme mít v žívotě pocit slabosti, neschopnosti, závislosti, naštvání, uzavřenosti, ublížení…..ale nejsme oběti.

Přijďte si uklidit svůj stůl, vyčistit staré nezhojené rány a uvidět nové možnosti – cesty, kterými se můžete vydat, ať už jsou jakkoli hrbolaté. Restartovat svůj život a nechat proudit lásku, kterou v sobě dávno máte.

                                               Dobrý konec je totiž dobrý začátek.

                        Na semináři budeme pracovat s jakýmkoli příběhem, který přinesete. Postavení vlastní konstelace vám umožní uvidět širší souvislosti a možná řešení.

                               Poznání sebe sama nám otvírá bránu k vědomému životu, který není jen růžovou zahradou, ale opravdovou růží i s trny, které k ní prostě patří. „

 

Napsat komentář