Celodenní prožitkový seminář Cesta k sebeléčení s Petrem Piňosem a Kateřinou Chrástnou v sobotu 11. listopadu od 10 hod

Srdečně vás zveme do Amidy na prožitkový seminář Cesta k sebeléčení. Seminářem vás provede Kateřina Chrástná a Petr Piňos.

Zde můžete shlédnout videopozvánku:

Léčení sebe sama za pomoci tance, hlasu a meditace. Napojení na své tělo a jeho hlavní energetická centra.

Budeme se zabývat intuitivním zpěvem, energetickými, slunečními cvičeními, léčivým tancem a meditací, která nás povede k tomu, jak sami sebe léčit skrze energetická centra hypofýzy, srdce a solar plexu.

Přijďte se poléčit, pobýt v hudbě i tichu se sebou samými…

Seminář je určen pro ty, kteří hledají sami sebe, potýkají se s nemocemi, nebo mají psychické problémy. Není omezeno věkem.

S sebou si prosím přineste pohodlné oblečení, polštářek a šátek na oči.

Kdy: sobota 11. listopadu

Čas: 10 – 18 hod.

Cena: 880 Kč v předprodeji (záloha 500 Kč), 1 000 Kč na místě

Předprodej: www.amidacentrum.cz/rezervace

Kontakt: Adéla Procházková, adela@amidacentrum.cz, 605 188 065

Petr Piňos

Rád tvořím hudbu a používám ji při léčení změněnými stavy vědomí. Zabývám se léčením hudbou zejména ve spojení se změněnými stavy vědomí – relaxací, dechem, léčivým transem. První zkušenost s léčením bioenergií jsem získal před 25 lety u Milana Calábka, dnes Univerzita Nové doby. Později se změněnými stavy vědomí u prof. Stanislava Grofa.

Nahrávám relaxační a meditační hudbu, pořádám meditační léčivé koncerty a hraji se skupinou Létající Koberec/tranzovní bubny/.

 

Kateřina Chrástná

Na své cestě jsem vystudovala Damu, Divadelní antropologii, Integrační program se zakončením na Autorské tvorbě. Od mládí se věnuji různým tanečním technikám. Nejvíce mě oslovuje  Feldenkraisova metoda, Africký tanec a Tanec pěti rytmů. V současné době se zabývám léčením tancem, hlasem, energetickými a slunečními cvičeními – Cestě k sebe léčení.

Při léčení, v tanci i hudbě vycházím z přírody. Je pro mne tou největší učitelkou, léčitelkou. Vede mě do mého nitra, k tichu. Oheň, Voda, Země, Vzduch. Ty nádherné elementy, které nám pomáhají na cestě návratu k sobě. Slunce, Měsíc, Universum. Hladivé, světelné vibrace, které léčí naši duši i tělo. Bylinky, stromy, ptáci, zvířata – bytosti, které nás zpřítomňují ve své moudrosti.

 

 

Napsat komentář