Prožitkový seminář Cesta k sebeléčení Kateřiny Chrástné a Petra Piňose v sobotu 13. ledna 2018 od 10 hod

Milí přátelé,

v lednu k nám do Amidy opět zavítají Kateřina Chrástná a Petr Piňos se svým krásným seminářem Cesta k sebeléčení.  Seminář bude tentokrát zaměřen na srdce a sebelásku.

Zde můžete shlédnout videopozvánku:

Léčení sebe sama za pomoci tance, hlasu a meditace v leže. Napojení na své tělo a jeho hlavní energetická centra.

Budeme se zabývat intuitivním zpěvem, energetickými, slunečními cvičeními, léčivým tancem a meditací v leže, která nás povede k tomu, jak sami sebe léčit skrze energetická centra hypofýzy, srdce a solar plexu.

Přijďte se poléčit, pobýt v hudbě i tichu se sebou samými…

Seminář je určen pro ty, kteří hledají sami sebe, potýkají se s nemocemi, nebo mají psychické problémy. Není omezeno věkem.

S sebou si prosím přineste pohodlné oblečení, polštářek a šátek na oči.

Kdy: sobota 13. ledna, 10 – 17 hod. – seminář

neděle 14. ledna – individuální léčení a konzultace (registrace buď při zaslání přihlášky nebo je možno se přihlásit přímo na semináři)

Cena: 1000 Kč  (záloha 400 Kč) – seminář

600 Kč – individuální léčení (cca 1 hodina)

Předprodej: www.amidacentrum.cz/rezervace

Kontakt: Adéla Procházková, adela@amidacentrum.cz, 605 188 065

Petr Piňos

Rád tvořím hudbu a používám ji při léčení změněnými stavy vědomí. Zabývám se léčením hudbou zejména ve spojení se změněnými stavy vědomí – relaxací, dechem, léčivým transem. První zkušenost s léčením bioenergií jsem získal před 25 lety u Milana Calábka, dnes Univerzita Nové doby. Později se změněnými stavy vědomí u prof. Stanislava Grofa.

Nahrávám relaxační a meditační hudbu, pořádám meditační léčivé koncerty a hraji se skupinou Létající Koberec/tranzovní bubny/.

 

Kateřina Chrástná

Na své cestě jsem vystudovala Damu, Divadelní antropologii, Integrační program se zakončením na Autorské tvorbě. Od mládí se věnuji různým tanečním technikám. Nejvíce mě oslovuje  Feldenkraisova metoda, Africký tanec a Tanec pěti rytmů. V současné době se zabývám léčením tancem, hlasem, energetickými a slunečními cvičeními – Cestě k sebe léčení.

Při léčení, v tanci i hudbě vycházím z přírody. Je pro mne tou největší učitelkou, léčitelkou. Vede mě do mého nitra, k tichu. Oheň, Voda, Země, Vzduch. Ty nádherné elementy, které nám pomáhají na cestě návratu k sobě. Slunce, Měsíc, Universum. Hladivé, světelné vibrace, které léčí naši duši i tělo. Bylinky, stromy, ptáci, zvířata – bytosti, které nás zpřítomňují ve své moudrosti.

 

Napsat komentář