Tradiční tantra jóga ve vibrační lázni s Kristy a PAVlem v neděli 18. února 2018 od 18 hod

Mám velkou radost, že vás mohu pozvat na již druhou tantra jógu ve vibrační lázni, která se bude v Amidě konat v neděli 18. února od 18 do 20 hod. Cena 330 Kč v předprodeji, 400 Kč na místě. Vstupenky si můžete zakoupit na: www.amidacentrum.cz/rezervace

Tradiční tantra jóga je mocná a léčivá kombinace asán (pozic), dechových cvičení a meditace, která po tisíce let přežívala v podzemních rodových liniích drávidských klanů na jihu Indie, kde má také tradiční tantra své původní kořeny.

Jóga byla vždy vstupní branou do světa tradičních učení vycházejících z védské filosofie (Tantry). Vychází z předpokladu, že pokud lidská bytost uvolňuje a pročišťuje svou fyzickou i jemněhmotnou realitu pomocí jógových, meditačních a dechových cvičení, dochází k uvolnění a pročištění našeho vnímání sebe sama i našeho života ve všech jeho aspektech. Tedy i v aspektu sexuálním. A tak jak necháváme svůj život růst a rozkvétat v jeho plném potenciálu, roste a rozkvétá také naše sexualita, která se postupně mění z pudové na vědomou, posvátnou a léčivou.

Tradiční tantra jóga přináší z hlouby věků poselství uvolnění, léčení a meditace těla na buněčné úrovni. Důrazem na jemné a nenásilné provádění asán v hlubokém vnoru do tmy a ticha podvědomé moudrosti těla, zázračně rozšiřuje naše vnímání plynutí tělesné vitální energie. A zároveň jako vedlejší produkt láskyplně posunuje hranice naší flexibility, léčí pohybovou soustavu a zpevňuje svalovou hmotu.

Tantra jóga doprovázená živou hrou na zpívající tibetské mísy přináší totální uvolnění ve vibrační lázni prastarých nástrojů Východu. V tomto splynutí využíváme kromě osobního pohledu dovnitř a práce s tělem pomocí jemných jógových „nástrojů“ i vibrací tibetských mís, které ladí tělo do vnitřní harmonie tak, jak to samo dovolí.

Jógovou praxí poplyneme v meditativním tempu a budeme se zaměřovat na to, co se děje uvnitř – v našem těle. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie. Zvukové vibrace mís toto tvoření krásně podpoří. Na závěr se můžete těšit na meditaci ve zvukové lázni zpívajících nástrojů.

Tradiční Tantra Jógou provází: Kristy Rybanská

Zvukovibrace a hudební tvoření: PAVel – Zpívající mísy a gongy

 

Napsat komentář